Lista produktów producenta: TFA

Jesteśmy dystrybuterem niemieckiej firmy TFA i oferujemy urządzenia elektroniczne sygnowane znakiem TFA, które należą do najlepszych tego typu urządzeń na świecie.

Urządzenia elektroniczne sygnowane znakiem niemieckiej firmy TFA należą do najlepszych tego typu urządzeń na świecie. Od innych stacji pogody (również tych bardzo podobnych wizualnie) odróżnia je elektronika znajdująca się wewnątrz urządzenia bazowego a w szczególności wewnątrz nadajników. Wysokokontrastowe wyświetlacze LCD pozbawione efektu smużenia i przebijania się niepodświetlonych znaków, bardzo wysoka jakość zastosowanych materiałów, pasowanie i dokładność wykonania poszczególnych części powodują, że urządzenia te nie mają sobie równych na rynku europejskim. Wszystkie stacje pogody TFA wyposażone są w specjalnej konstrukcji nadajniki o wzmocnionej mocy sygnału, które w celu łatwego odróżnienia od pozostałych tego typu urządzeń oraz z uwagi na bardziej zaawansowaną elektronikę często posiadają odmienne kształty i sposoby mocowania.
Firma TFA zbudowała swą markę na wysokiej jakości oferowanego sprzętu. Stale wdraża nowe technologie, których wynikiem jest bardzo stabilna praca urządzeń, łatwość nawiązywania połączeń oraz nowatorskie wzornictwo.


 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

Śledź nas na Facebooku