Lampa solarna stojąco-wisząca owadobójcza

6220

Nowy produkt

Lampa solarna owadobójcza stojąca na sztycy z możliwością powieszenia. Ładna i funkcjonalna ozdoba każdego ogródka.

Więcej szczegółów

39,99 zł brutto

Więcej informacji

Oferujemy lampę owadobójczą wabiąca i zabijająca owady latające takie jak: komary, muchy, osy itp. Urządzenie wyposażone jest w baterię słoneczną oraz akumulator pozwalający na pracą urządzenia do 8h po pełnym naładowaniu.

Lampa posiada czujnik zmierzchu umożliwiający automatyczne włączanie wabika owadów lub lampki świecącej białym światłem.
Ładowanie akumulatora odbywa się w sposób automatyczny w ciągu dnia (pełen cykl ładowania ok.5h) - lampa ma również gniazdo do podłączenia opcjonalnego zasilacza sieciowego.

Elementem wabiącym są dwie diody LED w kolorze purpurowym, który dla owadów jest najbardziej "atrakcyjnym" z kolorów.

 

Zasada działania polega na wabieniu owadów, które wpadając w metalowe siatki otaczające diody zamykają swym ciałem obwód elektryczny. Akumulator generuje napięcie ok 1200V, które wystarczy do zabicia komara, muchy, osy lub ćmy. Moc świecenia diod wabiących, to 0,45 - 0,55 W (w zależności od modelu). Zastosowanie dolnego zwierciadła powoduje, że jasność światła jest porównywnawalna ze świetlówką o mocy ok 7-8 W.

Urządzenie jest przenośne, może być używane w pomieszczeniach (domy, mieszkania) jak i na zewnątrz (altany, tarasy, ogrody).

Mocne ogniwa (baterie) słoneczne w połączeniu z wydajnym akumulatorem powodują brak konieczności ładowania urządzenia z sieci elektrycznej co sprawia, że użytkowanie staje się darmowe.

Brak przewodow zasilających, bardzo lekka konstrukcja oraz możliwość zawieszenia lub / i postawienia na ziemi czynią urządzenie niezwykle przydatnym.

Elementy konstrukcji zabezpieczone są przed porażeniem użytkownika.

Prezentowany model ma możliwość wbicia w ziemię na niskiej sztycy, posiada akumulator o mocy 0,55W pozwalający na max. 8h pracy.

Wymiary lamp: 250 x 150 - 70 mm.

Powierzchnia działania ok 10-15 m2.

Instrukcja w jęz. polskim.

 

Cena obejmuje:

- lampę owadobójczą solarną,

- pudełko,

- paragon fiskalny lub fakturę VAT na życzenie

 

LAMPY WYSYŁANE SĄ TYLKO ZA POŚREDNICTWEM FIRMY
KURIERSKIEJ.

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku