TURBO SUSZARKA DO UBRAŃ

6

Nowy produkt

Suszarka do szybkiego suszenia ubrań, ale nie tylko.

Więcej szczegółów

188,00 zł brutto

227,90 zł brutto

Więcej informacji

Funkcje urządzenia:
- szybko suszy ubrania, pościel, bieliznę, garderobę itp.,
- pozostawia znacznie mniej zagnieceń niż inne sposoby suszenia,
- częściowo wyjaławia rzeczy zabijając niektóre bakterie,

- suszenie grzybów i owoców w dużej ilości

- może służyć do ogrzewania pomieszczeń,
- po złożeniu zajmuje mało miejsca, można zabrać ze sobą w podróż,
- zużywa znacznie mniej energii niż inne suszarki.

Dla grzybiarzy jest to świetna pomoc w suszeniu zbiorów, ponieważ pozwala w bardzo krótkim czasie wysuszyć kilka kg zebranych grzybów.

Urządzenie jest doskonałym pomysłem na wakacje z małymi dziećmi, gdy codziennie pojawiają się góry brudnych ubrań i nie ma już czasami ani miejsca ani pogody na suszenie ich w inny sposób. Z uwagi na swoje bardzo małe (po złożeniu) rozmiary może być również świetną alternatywą dla właścicieli mieszkań nie lubiących suszarek standardowych tj. wolnostojące, łazienkowe (np. nadwannowe), balkonowe itd. Po użyciu może zostać szybko spakowana do niewielkiego kartonu.

TURBO SUSZARKA pozwoli w czasie chłodnych, deszczowych dni i nocy w bardzo krótkim czasie wysuszyć ubrania, ręczniki, pościel itp. Umożliwia to specjalnie skonstruowany grzejnik, który w połaczeniu z rozpraszaczem cyrkulacyjnym i odpowiednio dobranym układem otworów wylotowych utrzymuje wewnątrz pokrowca termicznego temperaturę 75oC i zapewnia stałą cyrkulację powetrza, dzięki której wilgoć pochłaniana przez ciągle napływające suche i świeże powietrze zostaje natychmiast wydalona poza obręb pokrowca.
Pełen wkład standardowej pralki (ok. 5 kg), po wcześniejszym jego odwirowaniu, zostanie wysuszony po ok. 2 - 2,5 h. Czas suszenia może ulec wydłużenie lub skróceniu w zależności od:
- ilości suszonych przedmiotów,
- stopnia wilgotności suszonych rzeczy,
- grubości materiałów (np. kilkakrotnie złożone ręczniki, kieszenie grubych spodni itp.).
Z uwagi na warunki panujące wewnątrz pokrowca termicznego (stała temperatura ok. 75oC przez niemal cały cykl pracy), suszone rzeczy są częściowo wyjaławiane z bakterii. Ma to szczególna znaczenie przy suszeniu ubranek dziecięcych...
Ubrania - np. koszule są po takim suszeniu znacznie mniej wygniecione ponieważ gorące powietrze nadmuchiwane jest od dołu i po rozbiciu przez rozpraszacz termiczny płynie ku górze napelniając/nadmuchując suszone rzeczy.

TURBO SUSZARKA po zmontowaiu elementu grzejnego wraz z podstawkami i rozpraszaczem cyrkulacyjnym (bez pozostałych elementów), może służyć jako przepływowy ogrzewacz powietrza w pomieszczeniu mieszkalnym lub użytkowym o małym zapyleniu.

JEST TO PRODUKT BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI. JEST NA RYNKU OD PONAD ROKU I NIE ODNOTOWANO DOTĄD ŻADNEJ REKLAMACJI.
Wyrób wykonany jest z aluminium oraz nylonu.

Cena obejmuje suszarkę, polsko języczną instrukcję obsługi, opakowanie.

Kolorystyka jak na zdjęciu.

Wymiary opakowania: 51x 26 x 26 cm.
Wymiary urządzenia po rozłożeniu: śr. 60 x 160 cm.
Waga urządzenia: 3,6 kg.
Max. obciążenie wkładem: 8 kg.
Pobór mocy: 900 W

GWARANCJA 24 MIESIĄCE

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku